Knowledge Network

McKinsey Knowledge Network, McKinsey bünyesindeki benzersiz bilgi ağıdır. Danışmanlarımızla ve müşterilerimizle birlikte çalışarak, fark yaratan görüşler ve özgün bilgiler oluşturan 1,800'den fazla uzmandan oluşmaktadır. Bu kişiler aynı zamanda, McKinsey'nin bilgi yönetiminin bel kemiği olan ve 50,000 dokümandan oluşan küresel bilgi portalımızı geliştirmemize, sistemleştirmemize, sadeleştirmemize ve yönetmemize yardımcı olmaktadır.

McKinsey, bu bilgi birikiminin oluşması için araştırma programlarına her yıl 400 milyon dolar yatırım yapmaktadır. Sofistike hizmet portföyümüz, isteğe uyarlanmış analizler, teşhisler ve karşılaştırmalı değerlendirmeler, dünya standartlarında uzmanlık ve araştırma, son teknoloji uygulama ve bilgi yönetimini kapsamaktadır.

  • Bilgi
    ağımızdaki
    1,800+uzmanMcKinsey çalışanlarının %10'unu oluşturmaktadır.
  • Müşteriler için yapılan çalışmaların%90'danfazlası bilgi uzmanlarının içeriğini kullanmaktadır
  • Dünya genelindeki McKinsey ofislerinde75'tenfazladil konuşulmaktadır.

McKinsey yayınları

McKinsey'in temel misyonu, müşterilerinin farklılık yaratan, kalıcı ve önemli performans iyileştirmeleri sağlamasına yardımcı olmaktır. Bilgi yaratmak ise bu temel misyonu destekleyen bir faaliyettir. Yönetim pratiğini ilerletmek ve liderlere iş ve politikayla ilgili kararlarında temel alabilecekleri bilgileri sunmak amacıyla hem kendi görüşlerimizi hem de şirket dışındaki uzmanların görüşlerini yayınlıyoruz.

Yayınlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

McKinsey Insights

Yayınlarımızı iPhone, iPad ve Android cihazlarınızdan takip edebilirsiniz

iOS

Android